Ubytovanie

pohodlné
a príjemné izby

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v pohodlne a príjemne zariadených izbách. V ponuke máme jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená kúpeľňou so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením, TV, rádiom, minichladničkou, hygienickým setom. K dispozícii sú tiež dva poloapartmány Salatín a Rakytov, ktoré sú zariadené v prírodnom a vkusnom štýle. Poloapartmán Salatín má samostatnú priestrannú kúpeľňu s vaňou aj sprchovacím kútom. Z oboch poloapartmánov je nádherný výhľad na okolitú prírodu.

Poloapartmán Salatín

je zariadený v príjemnom štýle v prírodných farbách so samostatnou kúpeľňou s vaňou, sprchovacím kútom a sociálnym zariadením. Pre ubytovaných hostí sú k dispozícii župany, hygienické sety, fén, ako pozornosť ovocná misa.

Poloapartmán Rakytov

má krásny výhľad na vrch Rakytov a okolitú prírodu. Je vkusne zariadený so samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením. Pre ubytovaných hostí sú k dispozícii župany, hygienické sety, fén, ako pozornosť ovocná misa.

Jednolôžková izba

je zariadená v útulnom a príjemnom štýle. Súčasťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením. Izba je vybavená TV, rádiom a minichladničkou a hygienickým setom.

Dvojlôžková izba

je zariadená v útulnom a príjemnom štýle. Súčasťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením. Izba je vybavená TV, rádiom, minichladničkou a hygienickým setom. Možnosť prístelky.

Trojlôžková izba

je určená pre rodiny s deťmi. Je zariadená v útulnom a príjemnom štýle. Súčasťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením. Izba je vybavená TV, rádiom, minichladničkou a hygienickým setom. Možnosť prístelky.

Cenník ubytovania

typ izby Cena / izba / noc
1- lôžková izba 40,00 €
2 - lôžková izba 55,00 €
2 + 1 - lôžková izba 75,00 €
Poloapartmán Rakytov 90,00 €
Poloapartmán Salatín 100,00 €
Prístelka 10,00 €

Stiahnite si kompletný cenník ubytovania a komplexných kúpeľných pobytov platný od 1.11.2016.


poloapartman poloapartman jednolozko dve lozka tro lozka dve lozka oprava rezerva
Developed by Madviso.