Relax

Relax na smrekovici

Smrekovica je ideálnym miestom na relax, načerpanie novej energie v prostredí obklopenom prekrásnou prírodou, ale zároveň miestom na aktívne prežitie dovolenky. Množstvo turistických chodníkov rozdielnej náročnosti láka na turistické prechádzky spojené so spoznávaním okolitých prírodných krás. Celková dĺžka turistických trás je až 50 kilometrov. Určite si prídu na svoje nadšenci cyklistiky, pre ktorých sú vytvorené cyklistické trasy. Hotel poskytuje službu zapožičania bicyklov. V letnej sezóne si hostia môžu zahrať tenis na kurtoch s nočným osvetlením, deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku. V areáli sa tiež nachádza jazierko so pstruhmi. Zima na Smrekovici má svoje osobité čaro. Snehová nádielka je vo výške takmer 1500 m n.m. naozaj bohatá. Priamo pred hotelom sa nachádza lyžiarsky vlek, ktorý je v prevádzke vždy keď sú na to snehové podmienky. V zime sa tenisová plocha mení na ľadovú plochu pre nadšencov hokeja a krasokorčuľovania. Po dlhých prechádzkach a športových aktivitách je ideálne navštíviť wellness so 4 druhmi sáun, vírivkou a relaxačnou miestnosťou. V hoteli sú k dispozícii biliard, kino, knižnica či útulný bar.

RUŽOVÝ SALÓNIK - “Babinec“

Na 1. poschodí je klientom k dispozícii Ružový salónik s knižnicou, ktorý je určený na komornejšie posedenie priateľov pri čaji a knižke. Salónik je zariadený v príjemnom ružovom štýle s vkusnými doplnkami a je určený približne pre 10 ľudí.

LOBBY bar

Pri recepcii sa nachádza lobby miestnosť s televíziou, dennou tlačou a knižnicou. Hostia si môžu posedieť pri sledovaní televíznych programov či čítaní dennej tlače s nápojmi objednanými v reštaurácii.

GRANIT CINEMA

Raritou hotela je najmenšie a najvyššie položené kino na Slovensku s kapacitou 20 miest. Pre hostí máme pripravenú bohatú ponuku filmov rôznych žánrov domácej aj zahraničnej produkcie. Hostia si môžete vybrať podľa nálady a chuti. Nezabúdame ani na našich najmenších. Pre nich je pripravený veľký výber animovaných a hraných rozprávok od výmyslu sveta. Stačí si len vybrať.

Vlek

Priamo pred hotelom je v zimných mesiacoch v prevádzke lyžiarsky vlek s nočným osvetlením. Malý vlek je prepojený s veľkým o dĺžke 460 metrov. Je ideálnym pre rodiny s malými deťmi a lyžiarov začiatočníkov. Hotel poskytuju zapožičanie lyžiarskych potrieb a tiež lyžiarsku školu.
Developed by Madviso.