O hoteli

HOTEL GRANIT
SMREKOVICA***

Hotel Granit Smrekovica *** sa nachádza priamo na hrebeni Veľkej Fatry v nadmorskej výške 1428 m. n. m. Svojou polohou je jedinečným hotelom na Slovensku vzhľadom na svoju kapacitu a poskytovanie služieb v rámci cestovného ruchu na Slovensku. Za ideálnych poveternostných podmienok Smrekovica ponúka výhľad na pohoria Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, Malej Fatry a blízkeho Chočského pohoria. Najvyšší stupeň ochrany, teda 5. stupeň ochranného pásma, v ktorom sa Smrekovica nachádza, zaručuje ideálne čisté ovzdušie. Preto je toto prostredie veľmi vhodné pre ľudí s dýchacími problémami a s rôznymi alergiami. Človekom nedotknutá príroda umožňuje výskyt vzácnych druhov rastlín a živočíchov s ktorými je možné stretnúť sa len v tejto lokalite.

UBYTOVANIE

Klientom poskytujeme ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách, trojlôžkových a jednej štvorlôžkovej izbe, ktoré sú vybavené samostatnou kúpeľňou a sociálnym zariadením, rádiom, TV SAT, telefónom a chladničkou. V ponuke sú aj dva luxusne zariadené a vybavené apartmány. Pohľad z izby zaručuje krásny výhľad do podmaňujúceho a tichého prostredia krásne upraveného parku plného zelene a kvitnúcich záhonov, kde sa spája najunikátnejší prvok ticha a oddychu v ušľachtilom prostredí v bezprostrednej blízkosti centra mesta.


POZRITE SI NAŠE IZBY

REŠTAURÁCIA GRANIT

Návštevníci a hostia majú zabezpečenú plnú penziu, raňajky formou bohatých bufetových stolov, obedy a večere výberom z jedál. Chutné jedlá a dezerty pripravuje skúsený tím kuchárov na čele so šéfkuchárom s dlhoročnou praxou, ktorý dbá aj na estetiku podávaných jedál. Medzi naše špeciality určite patrí „granitka“, teda výborná vlastná káva Granit café s domácou štrúdľou.


Reštaurácia je zariadená v príjemnom štýle s nádherným výhľadom na okolitú prírodu, súčasťou je kozub, ktorý v zimnom období navodzuje tú pravú rozprávkovú atmosféru. Každý piatok sa konajú živé hudobné večery, ktoré sú spestrením pre klientov a hostí.


Reštaurácia

GRANIT CINEMA, LOBBY, RUŽOVÝ SALÓNIK

Pre milovníkov kníh je tu útulná miestnosť, ktorá slúži aj na komornejšie posedenie priateľov. V areáli hotela sa nachádza moderné multifunkčné ihrisko, kde si nadšenci športu môžu zahrať futbal, nohejbal, volejbal, basketbal, hádzanú či bedminton. Hotel je vybavený posilňovňou a požičovňou bicyklov.

GRANIT SPA

Po náročných túrach, prechádzkach a športových aktivitách je ideálnym miestom na uvoľnenie tela i duše Granit Spa v duchu filozofie feng-šuej, ktoré sa rozprestiera na ploche 200m2. Našim hosťom ponúkame relax vo fínskej saune, biosaune, parnej saune a infra saune. Na oddych po saunovaní slúži kľudová miestnosť s lehátkami a kvalitnou vodou obohatenou o dôležité minerály z pohoria Nízkych Tatier. Súčasťou Granit Spa je tiež vírivka s osvetlením.


SPA
Developed by Madviso.